ȘEFII DE PROMOȚIE AI INSTITUȚIILOR DE TIP LICEAL – PREMIAȚI ÎN CADRUL ȘEDINȚEI DE CONSILIU LOCAL

În urma cu aproximativ 3 săptămâni consilieri locali au aprobat în ședința de Consiliu Local premierea șefilor de promoție din învățământul gimnazial, aceștia primind în semn de recunoștință pentru rezultatele obținute câte un laptop în valoare de 2500 de lei.
Astăzi, 27 iunie 2019, în debutul ședinței ordinare a Consiliului Local au fost premiați și șefii de promoție ai instituțiilor de tip liceal. Primarul Nicolae Barbu le-a înmânat celor opt tineri merituoși diplomele de excelență, nu în ultimul rând felicitându-i pentru rezultatele foarte bune obținute în cei patru de liceu. În perioada imediat următoare elevii vor primi din partea Primăriei Municipiului Giurgiu și a Consiliului Local suma 2500 de lei.

Ultima modificare: 28.06.2019 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul COMBATEREA ȚÂNȚARILOR – O PROBLEMĂ LA NIVEL NAȚIONAL